طراحی سایت شرکتی برای فروش بیشتر

چگونه یک سایت شرکتی طراحی کنیم تا فروش بیشتری داشته باشیم؟

  1. ترافیک سایت

فروش بیشتر نتیجه بازدید بیشتر و ترافیک بالاتر در وبسایت است. هر چقدر که تعداد بازدید کنندگان سایت شما بالا برود احتمال اینکه بتوانید فروش بیشتری داشته باشید خیلی بالاتر است.

برای اینکه بتوانید بهتر این موضوع را درک کنید اجازه بدهید با یک مثال موضوع را به صورت کاملتری برای شما باز کنم. تصور کنید مغازه یا فروشگاه شما در یک کوچه بن بست قرار دارد و روزانه تعداد افراد مشخصی از این کوچه رفت و آمد میکنند آیا شما میتوانید از مغازه یا فروشگاه خود توقع فروش بالا داشته باشید؟ حتی اگر شما بهترین اجناس بازار را درون فروشگاه خود جمع آوری کرده باشید باز هم اگر کسی به فروشگاه شما مراجعه نکند و از کیفیت محصولات شما با خبر نگردد باز هم نمیتوانید فروش خوبی داشته باشید، در مقابل اگر فروشگاه شما در مرکز شهر و در یک مرکز خرید بزرگ و پر رفت و آمد قرار داشته باشد حتی چنانچه شما اجناس با کیفیت پایین تری هم داشته باشید چون تعداد افرادی که از فروشگاه شما بازدید میکنند بیشتر شده است میتوانید انتظار فروش بیشتری از فروشگاه خود داشته باشید.

  1. دسترسی پذیری و کاربرد پذیری

در طراحی سایت باید به خاطر بسپارید که زیبایی و کارآمد بودن سایت در رتبه بعدی قرار میگیرد، چنانچه محصولات و خدمات شما به خوبی در سایت نمایش داده نشوند و باعث گیج و گمراه شدن کاربر شوند به راحتی مشتریان خود را از دست خواهید داد. استیو کورگ در کتاب “مرا مجبور به فکر کردن نکنید” میگوید: به گونه ای سایت خود را طراحی کنید که همه چیز با ۲ کلیک در اختیار کاربر قرار بگیرد. اینکه چگونه محتوا و نقشه مسیر کاربر خود را طراحی کنید تا بتواند به بهترین شکل از سایت شما استفاده کند میتواند موضوع پیچیده و مهمی باشد

برای مشاوره تجربه کاربری و طراحی رابط کاربری اینجا کلیک کنید

  1. محتوا

هر چهره زیبایی چنانچه حرفی برای گفتن نداشته باشد کسی به آن نگاه نمیکند

میتوانید سایت خود را با انواع تکنیکها و تکنولوژیها به گونه ای زیبا طراحی کنید که بتواند در نگاه اول بیننده را خیره و مبهوط کند اما اگر سایت شما محتوای کافی برای بازدید کنندگان و کاربران خود نداشته باشد به زودی آنها شما را ترک خواهند گفت. خیلی پیش آمده است که فردی را میبینیم و شیفته او میشویم و با او یک رابطه عاطفی برقرار میکنیم، بعد از مدتی متوجه میشویم حرفها و کارهای او زیاد مطابق میل ما نیست و ما نمیتوانیم رفتار او را تحمل کنیم. آیا در چنین شرایطی آیا هنوز برای ادامه ارتباط خود به زیبایی و ظاهر آراسته فرد مقابل خود فکر میکنید؟

 

برای مشاوره طراحی سایت میتوانید از طریق صفحه تماس با ما سئوالات و چالشهای خود را با ما در میان بگذارید.

با ما تماس بگیرید: ۰۹۳۶۰۴۰۳۵۳۳ شفیعی

 

چگونه یک سایت شرکتی خوب و موفق طراحی کنیم تا بتوانیم فروش بیشتری داشته باشیم؟