زند آنلاین | طراحی سایت و سئو در شیراز

طراحی سایت در شیراز و برنامه ریزی استراتژی دیجیتال و بازاریابی اینترنتی و سئو در شیراز، شما میتواند به صورت حضوری چالشها و مشکلات خود را در سئو و مدیریت سایت و فروشگاه اینترنتی خود با ما در میان بگذارید. ما در کنار شما در شیراز میتوانیم با برگزاری جلسات حضوری و مشاوره حضوری سئو در شیراز شما را در مدیریت سایتتان یاری نماییم

راه اندازی سیستم فروش آنلاین

خودتان طراح فروشگاه و ویترین فروشگاه آنلاین خود باشید، زند آنلاین یک فروشگاه اینترنتی با قابلیت اجرا بر روی موبایل را به شما میدهد تا محصولات خود را رایگان در اینترنت بفروش برسانید

بازاریابی اینترنتی و تجربه کاربری

//بازاریابی اینترنتی و تجربه کاربری
  • یوایکس یا تجربه کاربری

بازاریابی اینترنتی و تجربه کاربری

10هزار تومان

در اینجا ما به بررسی ابزارهای موجود در اینترنت میپردازیم تا نشان دهیم که ابزارهای بازاریابی اینترنتی در ایران تا چه مقدار میتوانند رشد کنند و علت عدم رشد خیلی از شرکتها در بازاریابی اینترنتی صرفا عدم توجه به طراحی تجربه کاربری خوب بوده است.توضیحات محصول

موضوع : تجربه کاربری در دنیای ابزارهای آنلاین

مقدمه

ما روزانه با صدها سایت و ابزار مختلف روبرو میشویم و از هر کدام استفاده میکنیم، امروزه برای اینکه ابزار ما بتواند نظر مشتریان را بیشتر به خود جلب کنند باید بتوانند کاربردی تر و جذابتر باشند.

در این مقاله سعی شده است موضوع تجربه کاربری و تاثیر آن بر بازاریابی اینترنتی و ابزارهای آن مورد بررسی قرار گیرد. مطالبی که در این مقاله خدمتتان ارائه میگردد بیشتر به توسعه ابزارهای بومی و ملی مطابق با استانداردهای جهانیUX  و نیازهای امروز بازاریابی ینترنتی  توجه میکند.

بازاریابی اینترنتی، بازاریابی در دنیای ابزارهای مختلف است و نمیتوان هیچ برنامه بازاریابی اینترنتی را ارائه کرد که در آن از ابزارهای آنلاین نامی برده نشده باشد. توسعه ابزارهای آنالیزگر و گزارشی و آمارگیر میتواند سهم بسزایی در توسعه بازاریابی اینترنتی در ایران داشته باشد و جای خالی این ابزارها امروز بیش از پیش میان ابزارهای ایرانی احساس میشود. ابزارهایی که علاوه بر بهبود تجربه کاربری کاربران با آن ابزار تجربه کاربری مدیران و توسعه دهندگان نیز میتواند در آن مورد توجه قرار گیرد.

تجربه کاربری میتواند برگ برنده افرادی باشد که قصد دارند در بازارایابی اینترنتی موفق تر عمل کنند.

شما در این مقاله میتوانید نکاتی در رابطه با اهمیت طراحی تجربه کاربری در ساخت ابزارهایی که بتوانند ارتباط بین کاربران، مدیران، سرورها و توسعه دهندگان را تسهیل ببخشند را خواهید یافت.

در اینجا ما به بررسی ابزارهای موجود در اینترنت میپردازیم تا نشان دهیم که ابزارهای بازاریابی اینترنتی در ایران تا چه مقدار میتوانند رشد کنند و علت عدم رشد خیلی از شرکتها در بازاریابی اینترنتی صرفا عدم توجه به طراحی تجربه کاربری خوب بوده است و چنانچه شرکتهای نوپا(Startup) بتوانند به طراحی تجربه کاربری توجه بیشتری داشته باشند میتوانند ابزارهای خود را مطمئن تر طراحی و تولید کنند.

با تشکر

سید محسن شفیعی

UX-marketing-love

منبع یا source

دیدگاه‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که برای این محصول دیدگاه می‌نویسد. “بازاریابی اینترنتی و تجربه کاربری”

تلفن تماس: 07136504016 

لطفا اطلاعات خود را وارد نمایید تا با شما تماس بگیریم

اطلاعات شما در بانک اطلاعاتی ما ذخیره میگردد

جهت برقراری تماس مستقیم میتوانید با شماره 09360403533 تماس حاصل فرمایید

با تشکر از شما،

به زودی با شما تماس خواهیم گرفت